rezerwacja noclegu cennik noclegu pl de


DOM NAD POTOKIEM

 
 
Powrót

DOM NAD POTOKIEM w Szklarskiej Porębie przy ul.Wolności 19
„DOM nad potokiem” znajduje się w pięknie usytuowanym miejscu tuż nad samym strumieniem, który płynie przez cały rok i nadaje temu miejscu niepowtarzalnego klimatu. U nas znajdziecie upragniony wypoczynek- bierny, ciesząc się wspaniałymi widokami w zacisznym miejscu, jak i ten aktywny- w sezonie letnim spacery po górach, rowery, nordic walking, wodospad Szlarki i wiele innych. Zimą białe szaleństwo! Wiele tras zjazdowych w Szklarskiej Porębie, Świeradowie Zdrój lub Czeskim Harrachov. Coraz większą popularnością cieszy się narciarstwo biegowe do którego w naszym rejonie również nie brakuje tras.

Ogromny taras idealny na relax
W cieplejsze jak i te chłodniejsze dni polecamy wypić poranną kawę na naszym dużym tarasie rozkoszując się widokiem karkonoskich wzniesień i przecinającego teren potoku. Świetne samopoczucie od rana gwarantowane!

Sauna
SAUNA – to obce, ale ładnie brzmiące słowo, pochodzi z języka fińskiego. Oznacza kąpiel, od wielu wieków szeroko rozpowszechnioną w Finlandii, gdzie niemal wszędzie, w pobliżu licznych jezior, rzek, na wybrzeżach bałtyckich zatok, można znaleźć małe, kąpielowe domki, o których tak dziwne rzeczy są opowiadane. Teraz także u nas w Domu nad Potokiem BORSZÓWKA w Szklarskiej Porębie, nie tylko komfortowe pokoje ale także jest możliwość skorzystania z sauny, co jest idealnym uzupełnieniem baili ruskiej.

Balia
Fantastyczny sposób na relaks w gorącej beczce modrzewiowej zarówno latem jak i zimą. Znana jest także pod nazwami: ruska bania, balia ogrodowa, sauna japońska, balia kąpielowa, sauna norweska, sauna japońska. Terapeutyczna zasada działania jest identyczna jak w saunie. Rozgrzewamy organizm w wodzie, a następnie gwałtownie chłodzimy pobudzając krążenie. Ma jednak tę zaletę nad sauną, że przyjemność w bani przy idealnej temperaturze 39 st. C może trwać nawet 3 godziny. więcej

Plac zabaw
Plac zabaw.

Boisko do siatkówki
Boisko do siatkówki.

Śniadanie w formie szwedzkiego stołu
Dla każdego z gości codziennie rano przygotowujemy pożywne i zdrowe śniadanie w formie szwedzkiego bufetu.

Salonik kominkowy
Po całym dniu atrakcji milo przysiąść przy kominku z rodzina lub przyjaciółmi. Zachęcamy do skorzystania z ogólnodostępnego salonu gdzie blask i ciepło kominka umili Wam czas przy lampce wina i milej rozmowie.

Salonik Dziecięcy
Salonik Dziecięcy.

Taras zimowy bar kawiarnia
Taras zimowy, Bar, Kawiarnia.

Parking na 10 samochodów
Nie musicie się martwić gdzie zaparkować swoje auto przyjeżdżając do naszego „Domu nad potokiem”. Dla gości dostepny jest parking, który mieści ok.. 10 samochodów

Bar letni z ogniskiem i grilem
Na naszym terenie jest możliwość skorzystania z baru letniego przy którym jest miejsce na rozpalenie ogniska oraz grill. Miły wieczór przy ognisku z pieczonymi kiełbaskami to jedna z wielu możliwości odpoczynku podczas pobytu w „Domu nad potokiem”

Suszarnia dla narciarzy
Suszarnia dla narciarzy.

Przyjazna atmosfera w domu z klimatem
W naszym domu panuje domowa, rodzinna atmosfera. Chcemy abyście podczas pobytu u nas czuli się jak najbardziej swobodnie i komfortowo. Zawsze możecie liczyć na nasza pomoc. Chętnie pomożemy dostać się na stok lub podpowiemy co warto zobaczyć w naszym regionie.